Aleksandra Ruta

aleksandra-ruta

W-ce Prezes Fundacji LBC

Od 15 lat prowadzi projekty biznesowe oraz edukacyjne – B2B/B2C, wspiera przedsiębiorców oraz start’upy w koordynacji działań wprowadzających nowe marki i usługi na rynek oraz w tworzeniu biznes planów. Wcześniej przez 15 lat pracowała w dużych organizacjach, w różnych branżach. Jest przedsiębiorcą z blisko 10 letnim doświadczeniem. Pomaga organizacjom prowadząc projekty biznesowe lub edukacyjne – organizując, planując i koordynując pracę zespołu od strony operacyjnej oraz finansowej.
W ostatnich latach zrealizowała 45 znaczących projektów wraz z 3-12 osobowym zespołem. Stworzyła i wdrożyła usługi dla 4000 uczestników w ramach własnej marki „Małe Kilometry”. Zrealizowała kilkanaście projektów szkoleniowych/wykładów dla 1000 uczestników.
Od lat uczestniczy w spotkaniach skupiających kobiecą siłę, energię, pomysły biznesowe. Otacza się przedsiębiorczymi kobietami poznanymi w Lady Business Club czy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Z wieloma z nich zbudowała relacje biznesowe oraz prywatne.
Jest Mentorem i współorganizatorem Tedx Kids.
Dzięki umiejętnościom interpersonalnym dobrze sprawdza się w obszarze organizacji pracy zespołu, usprawnień operacyjnych oraz planowania. Kieruje się odpowiedzialnością, równowagą życiową, doskonaleniem poprzez ciągłą edukację. Uważa, że przedsiębiorczość, komunikacja, współpraca w grupie oraz myślenie projektowe to podstawy budowania kompetencji przyszłości. Interesuje się psychologią ekonomiczną.

Main Menu