Łączą nas wspólne wartości i chęć działania

LBC / Emilia

Emilia Bartosiewicz-Brożyna

Założycielka Lady Business Club i Prezeska Fundacji LBC Business Women Foundation

Od 11 lat łączy i promuje przedsiębiorcze Polki, pracuje z nimi, zachęca i uczy jak świadomie budować swoją rozpoznawalność i widoczność w mediach.

Stworzyła Lady Business Club, platformę biznesową dla przedsiębiorczych Polek z całego świata, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, wspierają się, motywują, ale także wprowadzają zmiany w swoich biznesach.

Jako konsultant osobistego PR i budowania spójnego wizerunku w sieci pomaga właścicielkom firm mówić głosem, którego wcześniej nie miały. Wyrazić myśli poprzez spójną komunikację w internecie, aby ich produkty trafiały do nowych odbiorców. Zachęca aby znalazły swój sposób na budowanie własnej marki w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.

Redaktorka naczelna portalu www.ladybusiness.pl, który codziennie publikuje nowe treści skierowane do kobiet biznesu.

Od 2017 w ramach Fundacji LBC organizuje plebiscyt Lady Business Awards, jednego z niewielu konkursów dla kobiet biznesu w Polsce, w którym statuetki ani wyróżnienia nie można kupić. Lubi angażować się w projekty, które zmieniają świat wokół nas.

Suwalczanka, która ładuje energię na Suwalszczyźnie.

karolina krzyżankiewicz

Karolina Krzyżankiewicz

Event & PR Koordynator

Swoje kilkuletnie doświadczenie zawodowe w organizacji, administracji oraz public relations zdobyła pracując dla firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji państwowych.
 
Bazując na swoim doświadczeniu, wspiera przedsiębiorców, dbając o wysoką jakość oraz rzetelność ich marki.
 
Marzenia zamienia w cel, cel zamienia w plan, który następnie konsekwentnie realizuje, ponieważ ogromną satysfakcję sprawia jej obserwowanie, jak to, co na początku było tylko pomysłem, przeradza się w wizję, a następnie staje się rzeczywistością.
 
Czerpie radość i satysfakcję z współtworzenia przedsięwzięć, które niosą wartość dla innych.
 
Założycielka www.ikobiece.pl
Zrzut-ekranu-2019-11-25-o-12.00.06

Agnieszka Zawilińska

Membership Koordynator

AnnaWasążnik-e1615974227127

Anna Wasążnik

Social Media Koordynator

Anna Sawicka

Anna Sawicka

Art Design

Main Menu