Łączą nas wspólne wartości i chęć działania

LBC / Emilia

Emilia Bartosiewicz-Brożyna

CEO Lady Business Club i Prezeska Fundacji LBC Business Women Foundation

Od 11 lat łączy i promuje przedsiębiorcze Polki, pracuje z nimi, zachęca i uczy jak świadomie budować swoją rozpoznawalność i widoczność w mediach.
 
Stworzyła Lady Business Club, platformę biznesową dla przedsiębiorczych Polek z całego świata, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, wspierają się, motywują, ale także wprowadzają zmiany w swoich biznesach.
 
Jako konsultant osobistego PR i budowania spójnego wizerunku w sieci pomaga właścicielkom firm mówić głosem, którego wcześniej nie miały. Wyrazić myśli poprzez spójną komunikację w internecie, aby ich produkty trafiały do nowych odbiorców. Zachęca aby znalazły swój sposób na budowanie własnej marki w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.
 
Redaktorka naczelna portalu www.ladybusiness.pl, który codziennie publikuje nowe treści skierowane do kobiet biznesu.
 

Od 2017 w ramach Fundacji LBC organizuje plebiscyt Lady Business Awards, jednego z niewielu konkursów dla kobiet biznesu w Polsce, w którym statuetki ani wyróżnienia nie można kupić. Lubi angażować się w projekty, które zmieniają świat wokół nas.

Suwalczanka, która ładuje energię na Suwalszczyźnie.

renatażukowska

Renata Żukowska

Wice Prezeska Fundacji LBC Business Women Foundation

Ekspert w zakresie budowania strategii rozwoju oraz tworzenia wizerunku inwestycyjnego firm. Specjalizuje się w strategiach opartych na zrównoważonym rozwoju, procesach zarządczych mających na celu identyfikację barier wzrostu oraz w zarządzaniu zmianą.

Założycielka i Prezes Advanced Business Solutions Institute. Doradza w zakresie marketingu, PR oraz relacji inwestorskich, realizuje projekty w zakresie zarządzania zmianą i skalowania biznesu, jak również budowania strategii z uwzględnieniem wytycznych ESG i raportowania niefinansowego.

Angażuje się również działalność edukacyjną jako adiunkt Uczelni ASBIRO oraz Pełnomocnik Rektora ds. interesariuszy  zewnętrznych Akademii Ekonomiczno – Humanistycznej w Warszawie. Doktorantka w Katedrze Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej.

 
karolina krzyżankiewicz

Karolina Krzyżankiewicz

Event & PR Koordynator

Swoje kilkuletnie doświadczenie zawodowe w organizacji, administracji oraz public relations zdobyła pracując dla firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji państwowych
Bazując na swoim doświadczeniu, wspiera przedsiębiorców, dbając o wysoką jakość oraz rzetelność ich marki.
Marzenia zamienia w cel, cel zamienia w plan, który następnie konsekwentnie realizuje, ponieważ ogromną satysfakcję sprawia jej obserwowanie, jak to, co na początku było tylko pomysłem, przeradza się w wizję, a następnie staje się rzeczywistością.
Czerpie radość i satysfakcję z współtworzenia przedsięwzięć, które niosą wartość dla innych.
Założycielka www.ikobiece.pl
Elżbieta Sobów

Elżbieta Sobów

Finance Director

Doktor nauk ekonomicznych, praktyk biznesu i podatków z 30-letnim doświadczeniem.
 
Właścicielka i Prezes Zarządu Biura Rachunkowego Pro Consilio Sp. z o.o. Ekspertka, która jak nikt inny wspiera firmy w ich drodze do rozwoju i pomnażania zysków. Trafnie diagnozuje problemy i znajduje na nie rozwiązania, co realnie przekłada się na bezpieczeństwo prowadzonego biznesu. Analityczny umysł, genialny strateg, ogromna wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie pracy w charakterze głównej księgowej, dyrektora finansowego w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych daje gwarancję satysfakcji ze współpracy.
 
Od kilku lat mocno zaangażowana w pracę fundacji, stowarzyszeń wspierających przedsiębiorcze kobiety. Uczy jak bezpiecznie budować swoją niezależność ekonomiczną, realizować pasje tworząc dochodowe przedsiębiorstwa. Kobieta przedsiębiorcza, kreatywna i z pasją. 
Anna Sawicka

Anna Sawicka

Art Design Director

Ponad 15 lat projektowania dla firm małych i dużych, jako grafik, art director i pod szyldem własnym. Jej prace można znaleźć w sklepach od Kanady, przez Stany Zjednoczone i Kostarykę, aż do Chin. Na koncie ma kilkanaście nagród branżowych w międzynarodowych konkursach designu.
Doradza, podpowiada, a nawet przejmuję stery w drukarni, gładząc różne rodzaje papieru, oceniając uszlachetnienia i wybierając opcję najlepszą z możliwych. Oferuje także konsultacje z zakresu analizy wizerunku oraz tworzę plan zmian brandingowych i identyfikacji produktu.
 
Sprawdzam się w rozkładaniu na czynniki pierwsze marki, która już istnieje. Proponuje zmiany dopasowane do Ciebie i Twojej marki. Reaktywuje logo lub materiały reklamowe biorąc misję i wizję marki, cechy produktu lub usługi oraz wszystkie informacje dodatkowe, które otrzymam zadając szereg pytań.
AnnaWasążnik-e1615974227127

Anna Wasążnik

Social Media Coordinator

Zrzut-ekranu-2019-11-25-o-12.00.06

Agnieszka Zawilińska

Membership Coordinator

Main Menu