Zaloguj się

MAGDALENA REHLICH

MagdalenaRehlich-e1459328040422

MAGDALENA REHLICH

Członek Rady Programowej

Właścicielka Agencji Reklamowej PROFI COMPANY, która zarządza 3 markami: PROFI Art – Agencja Reklamowa, PROFI Home – Biuro Nieruchomości oraz PROFI Business – Biznesowa Stylizacja Marki. Ekspert w dziedzinie reklamy z 20 letnim doświadczeniem w branży. Od lat swoje działania biznesowe opiera na wartościach, dobrych relacjach, jakości i szacunku dla drugiego człowieka. Prezes śląskiego oddziału Lady Business Club, absolwentka Akademii Marki z Klasą.

Szczęśliwa mama 6 letniej Alicji. Uwielbia podróże. Chce pokazać córce jak różnorodny jest świat i jak wiele interesujących wyzwań czeka na podjęcie. Ma świadomość, że nie wszyscy dostają taką szansę, dlatego od 7 lat regularnie wspiera Wioski Dziecięce.

Od 15 lat PROFI COMPANY dostarcza Klientom najlepsze rozwiązania w dziedzinie reklamy. Firma projektuje i prowadzi kampanie reklamowe, organizuje eventy firmowe, zajmuje się doradztwem w zakresie tworzenia jak i odświeżania logotypu oraz wizerunku firmy. Oferuje jednocześnie projektowanie i druk materiałów reklamowych oraz szeroki wybór gadżetów. Każde zlecenie to rzetelna i twórcza realizacja. W życiu zawodowym i prywatnym kieruję się zasadą, że to drobiazgi prowadzą do osiągnięcia sukcesu i urzeczywistnienia wielkich marzeń.

Dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem pokazuję, że spójny i elegancki wizerunek marki jest dostępny dla każdej firmy.