Zaloguj się

IRENA KURDZIEL

Irena-Kurdziel_Grupa-Kotrak

IRENA KURDZIEL

Członek Rady Programowej

Prezes Grupy Kotrak, firmy informatyczno-usługowej obsługującej ponad 6500 klientów na 5 kontynentach. Pochodzi z województwa lubelskiego, mieszka w Katowicach. Studia ukończyła na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Od 1991 r. prowadzi działalność gospodarczą o profilu informatycznym – Grupę Kotrak. Firmę tworzyła sama, dziś jest to biznes rodzinny i nieustannie się rozrasta.

Zawsze brała przykład z lepszych, była bacznym obserwatorem; wyciągała celne wnioski ze spotkań z ludźmi sukcesu. Z zapałem i konsekwencją wdrażała w życie dobre praktyki, jednocześnie tworząc własną markę i osiągając wysoką jakość.

Stanowcza i uparta. Stale poszukuje nowych wyzwań i realizuje obrane cele z najwyższą starannością. Otacza się ambitną i oddaną załogą.

Grupa Kotrak to firma informatyczno-usługowa świadcząca swoje usługi w kraju i za granicą, m.in. w Holandii, Brazylii, Wietnamie, RPA. Wdrażamy systemy, które wydajnie wspierają zarządzanie każdym obszarem w firmie – księgowością, finansami, kadrami. Dostarczamy oprogramowanie dla restauracji, hoteli, szpitali, przychodni, gabinetów, firm cateringowych, firm produkcyjnych i usługowych. Zatrudniamy blisko 200 specjalistów w oddziałach w Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie, Opolu, Łodzi, Warszawie i Londynie.

Zainteresowania: Podróże, kuchnia, książki, ogród.