Zaloguj się

DOROTA RYCHARSKA

DOROTA RYCHARSKA

Członek Rady Programowej

Właścicielka i prezes zarządu Agile sp. z o.o. Sprawny manager z 10 letnim doświadczeniem w zarządzaniu siecią rozległą oraz strategicznymi projektami.

Jedną z najważniejszych cech jej działania jest spójność – w pracy z nią nie ma zaskoczeń i rozczarowań. Praktyk biznesu w zarządzaniu strukturami obsługowymi i sprzedażowymi, certyfikowany Agile Project Managerem oraz PRINCE 2 Project Manager. Ukończyła roczny Dyrektor zarządzająca i prezes zarządu AgileBiznes, doświadczony menadżer, doradca biznesu, specjalistka w zakresie organizacji, zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych, budowania zespołów i kompetencji lidera. Absolwentka ICAN Institute Management Development Program, MBA National Lous University.

Łączy projektowanie rozwiązań (procesów, doświadczeń klienta) z zarządzaniem i przywództwem, bo jedynie liderzy otwarci na ludzi i nowe pomysły mają szansę na rozwój. To oni będą wyznaczali kierunki działania i wyróżnią się na rynku podobnych produktów i usług.

Przez 15 lat pełniła funkcje zarządcze Grupie PZU w obszarze sprzedaży i back-office, uczestniczyła w ogólnopolskich projektach wdrażających zintegrowane zmiany w obszarze sprzedaży/back-office/finansów. Od 5 lat rozwija i wspiera w transformacjach firmy sektora MŚP.

Wielokrotnie stawałam w roli lidera zespołów, a dzięki wypracowanym metodom pomagam sprawnie przeprowadzać procesy zmiany w firmach.

Więcej www.agilebiz.pl