To merytoryczne spotkanie kobiet, podczas którego poruszonych zostanie wiele ważnych dla kobiet kwestii min. w zakresie pozytywnej psychologii, seksuologii, komunikacji, asertywności w relacjach, zarządzania sobą, kreowania ścieżki zawodowej,  budowania społeczności wokół własnej marki.

„Celem tej konferencji jest zaproszenie Cię do tego, abyś odpuściła swoje ograniczenia, ciężary i pozwoliła sobie żyć pełną piersią, z lekkością i radością, Chcemy byś doceniła siebie i zaczęła celebrować życie, swoje marzenia oraz kobiecy świat emocji przekonuje Ewelina Miśko-Pawłowska, prezes Fundacji Prawo Kobiet.

Gościem specjalnym na marcowym forum będzie Małgorzata Ohmeredaktorka i pisarka, z zawodu psycholog, autorka kilku książek. Małgorzata przekaże uczestniczkom wydarzenia jaka jest recepta na Dobre Życie, ponieważ codziennie mamy szansę na lepsze życie. I choć czasami chcielibyśmy myśleć inaczej, to jednak szczęście zależy od nas, a recepta na nie, wcale nie jest skomplikowana.

Podczas wydarzenia nastąpi akcja finałowa kampanii społecznej TAK! Jestem SUPERWoman II edycja, którą w dniu 1 stycznia uruchomił zespół Prawo Kobiet.

Main Menu