DATA I MIEJSCE WARSZTATU

DATA

MIEJSCE SZKOLENIA

CZAS TRWANIA WARSZTATU

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

WARSZAWA 24.07.2018

Warszawa, ul. Narbutta 25 a/211

godz. 10:00 – 14:00

Grupa minimum 6 osobowa maksimum 8 osobowa

CZY POTRZEBUJESZ PROFILU NA LINKEDIN?

Chcesz zmienić pracę na lepszą i przykuć uwagę head hunterów?

Chcesz zbudować wizerunek eksperta w swojej branży?

Chcesz znaleźć nowych klientów i nawiązać wartościowe relacje biznesowe?

A może nie masz strony internetowej, a chcesz być obecny w sieci?

Jeśli choć raz odpowiedziałeś TAK…

To zapraszam do udziału w warsztacie z tworzenia profesjonalnego profilu w najważniejszym, biznesowym serwisie społecznościowym. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez poszczególne etapy budowania profilu tak, by podkreślał Twoje kluczowe kompetencje i osiągnięcia, stanowił wiarygodną, wyróżniającą i atrakcyjną wizytówkę. To najbardziej praktyczny warsztat na rynku. Z warsztatu wyjdziesz nie tylko z wiedzą i umiejętnością budowania swojego wizerunku na LinkedIn, ale przede wszystkim z gotowym profilem!

JAK LINKEDIN BUDUJE TWÓJ WIZERUNEK?

Wpływa na postrzegania firm i ich marek

Internet ma ogromne znaczenie ma w procesie poszukiwania kontrahentów, partnerów biznesowych i zwiększania zysków firmy.

Wizerunek w sieci

Zadbaj o swój wizerunek w sieci, każdy, kto myśli o zmianie pracy lub chciałby rozwijać się zawodowo, powinien być obecny na LinkedIn.

Główne miejsce poszukiwań partnerów biznesowych

Twój profil może ich zachęcić do kontaktu, umocnić Twoją pozycję i postrzeganie Ciebie jako eksperta oraz lidera branży.

Pozycjonowanie

Zwiększa rozpoznawalność oraz zasięg dotarcia do potencjalnych odbiorców, co finalnie przekłada się na wizerunek, ale przede wszystkim na sprzedaż produktów czy usług.

Prezentacja doświadczenia

Pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować Twoje doświadczenie, sukcesy, nagrody, publikacje, a także umożliwia kontakt z ludźmi z branży i potencjalnymi pracodawcami.

CV w internecie

LinkedIn to dużo więcej CV w internecie. To nieodłączny element profesjonalnego wizerunku i skuteczne narzędzie szukania pracy.

Indywidualnie dopasowany warsztat

To pierwszy tak praktyczny warsztat w Polsce, który opiera się na pracy w grupie i osiągnięciu zamierzonego celu, a nie na prezentacji, z którą po powrocie do domu nie wiesz co zrobić i jak wdrożyć pozyskaną wiedzę.

Dostosowanie do specjalizaji

Finalny zakres warsztatu jest dostosowany do grupy uczestników, ich specjalizacji i obszarów działania. Konkretne przykłady są dobierane do potrzeb i obszaru działania uczestników.

Jak uzyskać największe korzyści

Aby uzyskać jak największe korzyści z warsztatu uczestnicy są proszeni o przygotowanie gotowych materiałów m.in. bio, zdjęcie biznesowe, które w trakcie warsztatu zostaną wykorzystane.

WARSZTAT JEST SKIEROWANY DO…

Do osób zainteresowanych budowaniem marki osobistej poprzez LinkedIn, zwiększeniem swojej rozpoznawalności oraz zbudowaniem profesjonalnej wizytówki w internecie.

Osób szukających pracy

Właścicieli, prezesów i managerów firm

Przedstawicieli firm, handlowców

Freelancerów

PROWADZĄCA

_DSC2196-kopia

Emilia Bartosiewicz – ekspert osobistego PR w internecie, CEO i założycielka Imagine Yourself, twórczyni i prezes Lady Business Club, twórczyni i redaktor naczelna portalu LadyBusiness.pl, ekspert budowania osobistej marki w sieci.

Zamienia anonimowość właścicieli w rozpoznawalność. Od 7 lat pracuje z przedsiębiorcami nad skutecznym zwiększaniem ich rozpoznawalności w internecie. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 200 właścicielek firm w Polsce, biorąc udział w tworzeniu ich profili publicznych. Doradza w wyborze odpowiednich kanałów social media i narzędzi zwiększających obecność przedsiębiorcy w sieci, skutecznych kampaniach PR-owych oraz udziela konsultacji z zakresu treści stron internetowych i tworzeniu profili indywidualnych.

KOSZT WARSZTATU

ZADAJ PYTANIE

My Newsletter

Przejdź do paska narzędzi