Zaloguj się

Edukujemy i promujemy właścicielki firm

Zobacz co realizujemy aktywnie od 10 lat

Łączymy i promujemy przedsiębiorcze Polki, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Chcemy, aby każda właścicielka firmy odważnie zmieniała swój biznes, była widoczną i rozpoznawalną ekspertką mającą realny wpływ na środowisko, w którym żyje i pracuje. Wierzymy, że w społeczności siła i moc, a dzięki wsparciu innych kobiet biznesu samotne liderki czują się częścią grupy, która je realnie wspiera i dopinguje w działaniach.

Od 2011 roku odważnie realizujemy naszą wizję. Chcemy połączyć wszystkie przedsiębiorcze Polki na świecie, działające w biznesie minimum dwa lata. Ułatwiamy kontakt i współpracę między nimi poprzez platformę biznesową online.

W ramach naszej działalności edukujemy i promujemy właścicielki firm, realizując projekty edukacyjne i organizując spotkania biznesowe w realu i online.

MAKE YOUR BUSINESS BETTER

Projekt dla przedsiębiorczych Polek, właścicielek firm, które prowadzą biznes i zarządzają firmą minimum 2 lata. Jest odpowiedzią na największe potrzeby i wyzwania, z którymi zmierzają się właścicielki firm w Polsce i za granicą.

Program powstał na bazie obserwacji działalności firm polskich kobiet biznesu w ciągu ostatnich 8 lat, słuchając ich potrzeb, oczekiwań ale także ich możliwości czasowych i budżetowych oraz odwagi aby spojrzeć na siebie aktywnie i odpowiedzieć

  • czego potrzebują, aby pójść dalej;
  • czy mój biznes przynosi mi satysfakcję;
  • czy to jak wygląda moja firma obecnie było moim marzeniem, jak mają się polskie realia do szarej rzeczywistości prowadzenia własnej firmy.

Projekt realizujemy poprzez:

  • LIVE na FB Lady Business Club raz w tygodniu

  • publikacja nagrań na kanale youtube LBC

  • aktywne prowadzenie grupy FB Make Your Business Better

  • organizowanie warsztatów biznesowych tematycznych

  • wydanie 6 ebooków tematycznych skierowanych do właścicielek firm

Portal biznesowy Ladybusiness.pl

Na naszym portalu www.ladybusiness.pl codziennie publikujemy:
* historie kobiet biznesu, właścicielek firm, managerek, kobiet, takich jak Ty
* felietony o relacjach w biznesie, wiedzy o biznesie, prawie
* artykuły z obszaru marketingu, PR, budowania marki czy komunikacji
*designu i sztuki
i wiele innych wartościowych oraz ciekawych wiadomości.
Zapisz się do newslettera >>>TUTAJ<<< aby otrzymywać świeże newslettery:

Plebiscyt Lady Business Awards

Celem Plebiscytu jest pokazanie jak Polki budują świetnie prosperujące firmy, rozpoznawalne marki, które stanowią prawdziwą wartość na rynku. A także promowanie kobiet, które talentem, ciężką pracą i charyzmą osiągają sukces finansowy i osobisty. Są wzorem do naśladowania dla kolejnych pokoleń mądrych, odważnych i zdolnych kobiet. Wprowadzają kobiecy pierwiastek i nową jakość do świata biznesu.

Nagroda jest uhonorowaniem i podsumowaniem Twoich osiągnięć, a także motywacją i inspiracją do dalszego rozwoju. Promując wybitne przedsiębiorczynie, zwiększamy nie tylko ich rozpoznawalność, ale także budujemy atmosferę sprzyjającą zakładaniu firm przez kobiety i zachęcającą do podejmowania zawodowych wyzwań. Laureatki otrzymują również tytuł Honorowej Członkini Lady Business Club.

Kobiety ekspertki w polskich mediach

Szukamy, wybieramy i rekomendujemy kobiety ekspertki, specjalistki w swoich branżach. Są gotowe aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, nie tylko z obszaru, w którym działają, ale także z zakresu prowadzenia firmy czy zarządzania.

Cykl wywiadów z przedsiębiorczymi Polkami

Publikowane raz w tygodniu na portalu biznesowym Ladybusiness.pl