Zaloguj się

Pierwszy raz w Poznaniu – z pewnością tu wrócimy

24 maja 2022 Emilia Bartosiewicz Brożyna

Nic dwa razy się nie zda­rza
Żaden dzień się nie po­wtó­rzy,
Uśmiech­nię­ci, współ­o­bję­ci
spró­bu­je­my szu­kać zgo­dy,
choć róż­ni­my się od sie­bie
jak dwie kro­ple czy­stej wody.

Ten wiersz Wisławy Szymborskiej doskonale opisuje także nasze Otwarte Spotkania LBC. Każde z nich traktuje o czymś innym, gościmy różnych ludzi, nigdy nie powtarzają się te same rozmowy. Świat się zmienia a my razem z nim. Ta różnorodność biznesów, objęć, uśmiechów, oczu, emocji jest czymś, co zapewnia doskonałą atmosferę i wspiera otwartość na nowe relacje i pomysły.

Kobiety biznesu przyjeżdżają do nas z różnych stron Polski, a ostatnio także z poza jej granic – Islandii, Monachium. Prowadzą różne działalności, na biznes patrzą z różnych perspektyw. Każda przywozi ze sobą inną historię.

W Poznaniu gościłyśmy pierwszy raz. Patronem medialnym naszego spotkania był „Sukces po poznańsku”; spotkanie odbyło się w Hotelu Liberte, który urzekł nas wyjątkowymi wnętrzami, pyszną kuchnią i profesjonalną obsługą. Z czystym sercem polecamy to miejsce na różnego rodzaju wydarzenia.

Hanna Rubaszkiewicz, która w LBC jest nieprzerwanie od 2013 roku, podczas pierwszego wystąpienia podzieliła się z nami swoją historią – od zawodu stewardessy poprzez opiekę nad dziećmi aż do roli kobiety biznesu. Jej historia jest przykładem na to, jak zmienia się świat, zmieniamy się my i nasze potrzeby – potrafimy przyjmować różne role, wykorzystywać szanse a porażki przekuwać w sukces. Hania stworzyła Han Art mając 45 lat, co dowodzi, że nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie czegoś nowego. Dzisiaj prowadzi prężnie rozwijający się biznes, szukając nowych możliwości dla dalszego rozwoju.

Duża część z nas poznała drugą prelegentkę, Adriannę Kasprzak, na Spotkaniu Otwartym w Toruniu, w 2020 roku. W Poznaniu mówiła o tym, na czym teraz skupia się najmocniej, czyli budowaniu społeczności #theWomanPower oraz szkoleniach na temat skutecznej rekrutacji.

Już niebawem kolejne Spotkanie Otwarte LBC w Warszawie – nie zastanawiaj się długo, przyjedź! Dowiesz się dlaczego warto dołączyć do naszej społeczności i biznesowej platformy skupiającej i promującej przedsiębiorcze Polki z całego świata.

 

fot. Malwina Łubieńska