Zaloguj się

Łączymy kobiety w biznesie

About

Fundacja została założona przez Emilię Bartosiewicz w 2017 roku przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby wzmocnić jego działalność promocyjną i edukacyjną.
Fundacja Lady Business Club Business Woman Foundation powstała na bazie Lady Business Club, pierwszego w Polsce ogólnopolskiego klub kobiet biznesu. Klub zrzesza właścicielki firm, integruje oraz promuje ambitne i przedsiębiorcze kobiety biznesu, zainteresowane rozwojem zawodowym oraz osobistym.

Od 2011 roku klub skutecznie i aktywnie wspiera pozycję kobiet biznesu w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez promowanie sukcesów i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie. Wspiera członkinie w podnoszeniu kompetencji i rozwoju ich firm.

Fundacja realizuje swoją misję poprzez wydarzenia: spotkania biznesowe, brainstormy, warsztaty, a także indywidualne konsultacje. Współpracuje z organizacjami i instytucjami branżowymi, a także międzynarodowymi klubami biznesowymi, umożliwiając wymianę wiedzy i doświadczeń oraz nawiązanie wartościowych kontaktów.

Emilia Bartosiewicz

Emilia Bartosiewicz

Założycielka i Prezes Lady Business Club Business Women Foundation

Nasza Misja

Nasza misja to nie tylko deklaracja, to realne działania i projekty, które realizujemy wspólnie z najlepszymi ekspertami na rynku.

Promocja

Aktywnie promuje działania oraz sukcesy kobiet biznesu i członkiń Lady Business Club. Skutecznie pozycjonujemy marki członkiń w internecie oraz zapewniamy im reklamę i dotarcie do potencjalnych odbiorców. Prowadzimy otwarte projekty dla właścicielek firmy: TELL YOUR STORY i POLKA ZA GRANICĄ

Edukacja

Dostarczamy specjalistyczną wiedzę biznesową i zapewniamy kontakt z ekspertami oraz mentorami, co przyczynia się do skutecznej promocji kobiet i ich firm. Wydajemy poradnikowe e-booki, prowadzimy warsztaty i edukacyjną grupę na Facebooku MAKE YOUR BUSINESS BETTER

Integracja

Integrujemy przedsiębiorcze kobiety w Polsce i na świecie, umożliwiając im nawiązanie wartościowej współpracy z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Prowadzimy klub dla właścicielek firm o międzynarodowym zasięgu LADY BUSINESS CLUB

Inspiracja

Popularyzujemy ideę przedsiębiorczości wśród kobiet, zachęcamy do zakładania własnych firm, uzyskiwania niezależności finansowej i rozwoju zawodowego. Wyłaniamy, nagradzamy i promujemy wybitne kobiety w plebiscycie LADY BUSINESS AWARDS.

Człowiek nigdy nie ogląda się na to, co zrobione, ale na to patrzy, co ma przed sobą do zrobienia

MARIA SKŁODOWSKA-CURIE

Zostań Darczyńcą

Wesprzyj nasze działania, pomóż realizować nam projekty, które edukują i zachęcają do rozwoju zawodowego kobiety. Twórz razem z nami lepszą atmosferę dla budowania kobiecej przedsiębiorczości w Polsce. Będąc naszym Darczyńcą, zyskujesz również:

CSR

Budujesz markę odpowiedzialnego biznesu, zaangażowanego społecznie i wyznającego określone wartości

Pozytywny wizerunek

Wzmacniasz pozytywny, wyróżniający wizerunek i budujesz swoją przewagę konkurencyjną

Rozpoznawalność

Zwiększasz świadomość i zasięg swojej marki, docierasz do nowych odbiorców i potencjalnych klientów

Employer branding

Budujesz atrakcyjny wizerunek pracodawcy na rynku, budzisz większe zainteresowanie kandydatów

Zaufanie

Zwiększasz wiarygodność swojej firmy, zdobywasz większe zaufanie i sympatię kontrahentów, inwestorów i klientów

Satysfakcja

Dzieląc się tym, co masz, budujesz lepsze warunki życia dla siebie i swojego otoczenia, stajesz się wzorem dla innych

Wesprzyj Fundację!

Pomóż nam szerzyć ideę przedsiębiorczości wśród kobiet oraz realizować projekty edukacyjne

Darowiznę można przekazać na dowolnie wybrane działania statutowe organizacji.

Lady Business Club Business Women Foundation
50 1050 1025 1000 0090 8028 0739

Wszystkim Darczyńcom, Firmom oraz Instytucjom, którzy wspierają już nasze działania serdecznie dziękujemy za pomoc i zaufanie.

Darowizny od osób fizycznych przekazane na cele statutowe można odliczyć od podstawy opodatkowania darowiznę w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu.

Darowizny od osób prawnych przekazane na cele statutowe można odliczyć od podstawy opodatkowania darowiznę w kwocie nie wyższej niż 10% uzyskanego dochodu.

About
PROMUJ SIEBIE I SWOJĄ FIRMĘ!