Zaloguj się

Łączymy kobiety w biznesie

About

Fundacja LBC została założona przez Emilię Bartosiewicz w 2017 roku przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną.
Integruje środowisko ambitnych i odważnych kobiet biznesu, które prowadzą własny biznes minimum od 2 lat.

Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie. Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Aktywnie propaguje propaguje ideę Lady Business: kobiety przedsiębiorczej, niezależnej, odważnej i pewnej siebie, działającej w oparciu o wartości i etykę biznesową, świadomie budującej markę w internecie.

Podnosi kompetencje kobiet biznesu poprzez organizowanie warsztatów oraz inspirujących spotkań. W ramach Programu Make Your Business Better wspiera działania poprawiające zarządzanie firmą i wzrost konkurencyjności przedsiębiorczych kobiet w Polsce i za granicą.
Bada potrzeby przedsiębiorstw i postaw przedsiębiorczych Polek.

Aktywnie łączy kobiece biznesy i zachęca do współpracy z przedsiębiorczymi kobietami.

Misja Fundacji

Nasza misja to nie tylko deklaracja, to realne działania i projekty, które realizujemy wspólnie z najlepszymi ekspertami na rynku.

Wsparcie

Aktywnie wspiera działania oraz sukcesy kobiet biznesu i członkiń Lady Business Club. Skutecznie pozycjonujemy marki członkiń w internecie oraz zapewniamy im reklamę i dotarcie do potencjalnych odbiorców. Prowadzimy otwarte projekty dla właścicielek firmy: MAKE YOUR BUSINESS BETTE i TELL YOUR STORY

Edukacja

Dostarczamy specjalistyczną wiedzę biznesową i zapewniamy kontakt z ekspertami oraz mentorami, co przyczynia się do skutecznej promocji kobiet i ich firm. Wydajemy poradnikowe e-booki, prowadzimy warsztaty i edukacyjną grupę na Facebooku MAKE YOUR BUSINESS BETTER

Integracja

Integrujemy przedsiębiorcze kobiety w Polsce i na świecie, umożliwiając im nawiązanie wartościowej współpracy z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Prowadzimy klub dla właścicielek firm o międzynarodowym zasięgu LADY BUSINESS CLUB

Inspiracja

Popularyzujemy ideę przedsiębiorczości wśród kobiet, zachęcamy do zakładania własnych firm, uzyskiwania niezależności finansowej i rozwoju zawodowego. Wyłaniamy, nagradzamy i promujemy wybitne kobiety w plebiscycie LADY BUSINESS AWARDS.

Człowiek nigdy nie ogląda się na to, co zrobione, ale na to patrzy, co ma przed sobą do zrobienia

MARIA SKŁODOWSKA-CURIE

Zostań Darczyńcą

Wesprzyj nasze działania, pomóż realizować nam projekty, które edukują i zachęcają do rozwoju zawodowego kobiety. Twórz razem z nami lepszą atmosferę dla budowania kobiecej przedsiębiorczości w Polsce. Będąc naszym Darczyńcą, zyskujesz również:

CSR

Budujesz markę odpowiedzialnego biznesu, zaangażowanego społecznie i wyznającego określone wartości

Pozytywny wizerunek

Wzmacniasz pozytywny, wyróżniający wizerunek i budujesz swoją przewagę konkurencyjną

Rozpoznawalność

Zwiększasz świadomość i zasięg swojej marki, docierasz do nowych odbiorców i potencjalnych klientów

Employer branding

Budujesz atrakcyjny wizerunek pracodawcy na rynku, budzisz większe zainteresowanie kandydatów

Zaufanie

Zwiększasz wiarygodność swojej firmy, zdobywasz większe zaufanie i sympatię kontrahentów, inwestorów i klientów

Satysfakcja

Dzieląc się tym, co masz, budujesz lepsze warunki życia dla siebie i swojego otoczenia, stajesz się wzorem dla innych

Wesprzyj Fundację!

Pomóż nam szerzyć ideę przedsiębiorczości wśród kobiet oraz realizować projekty edukacyjne

Darowiznę można przekazać na dowolnie wybrane działania statutowe organizacji.

Fundacja LBC Business Women Foundation
50 1050 1025 1000 0090 8028 0739

Wszystkim Darczyńcom, Firmom oraz Instytucjom, którzy wspierają już nasze działania serdecznie dziękujemy za pomoc i zaufanie.

Darowizny od osób fizycznych przekazane na cele statutowe można odliczyć od podstawy opodatkowania darowiznę w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu.

Darowizny od osób prawnych przekazane na cele statutowe można odliczyć od podstawy opodatkowania darowiznę w kwocie nie wyższej niż 10% uzyskanego dochodu.

About
MAKE YOUR BUSINESS BETTER