OPIS PROJEKTU

12 miesięczny Program dla przedsiębiorczych Polek, właścicielek firm, które prowadzą biznes i zarządzają firmą minimum 2 lata. To projekt fundacji Lady Business Club Business Women Foundation, który jest odpowiedzią na największe potrzeby i wyzwania, z którymi zmierzają się właścicielki firm w Polsce i za granicą.

Program powstał z obserwacji działalności firm polskich kobiet biznesu – około 250 kobiet w ciągu ostatnich 8 lat, słuchając ich potrzeb, oczekiwań ale także ich możliwości czasowych i budżetowych oraz odwagi aby spojrzeć na siebie aktywnie i odpowiedzieć czego potrzebuję, aby pójść dalej, czy mój biznes przynosi mi satysfakcję, czy to jak wygląda moja firma obecnie było moim marzeniem, jak mają się polskie realia do szarej rzeczywistości prowadzenia własnej firmy.

W dzisiejszych realiach najwięcej mówi się i wspiera firmy, które dopiero powstają na rynku. Rośnie ilość startupów, nowych firm, programów mentorskich wspierających kobiety w biznesie. Istnieje także wiele programów unijnych, rządowych, które pomagają firmom rozwijającym się, a które szukają dofinansowania na otwarcie kolejnej fabryki, nowej linii produkcyjnej, oddziałów na świecie, które dysponują już dużym budżetem.

Na dzień dzisiejszy nie ma realnej pomocy dla firm, które działają na rynku kilka lat, zmierzają się z rzeczywistością, podatkami, zmianami w ustawach, ZUS-em, vatem, zatrudnianiem pracowników, itp Przedsiębiorcy szukają rozwiązań na kursach rozwoju osobistego, coachingowych, co jest oczywiście bardzo dobre. Nie daje to jednak konkretnych narzędzi w zarządzaniu firmą, jej rozwoju, zmiany podejścia właścicieli do tworzenia zespołu, sprzedaży, motywowania pracowników, komunikacji, strategii PR – owej czy biznesowej czy efektywnym zarządzaniem czasem.

Będąc w klubie, zyskujesz...

Promocję

Aktywne promowanie działań i sukcesów członkini w internecie zmierzających do wzrostu sprzedaży produktów i usług jej firmy

Rozpoznawalność

Wzmocnienie i zwiększenie rozpoznawalności marki osobistej członkini w środowisku lokalnym oraz ogólnopolskim

Widoczność w sieci

Skuteczne pozycjonowanie w sieci, m.in. wizytówka na pierwszej stronie wyników w Google oraz promocja w kanałach społecznościowych

Kontakty

Udział w spotkaniach biznesowych to okazja do nawiązania nowych znajomości biznesowych i zdobycia cennych kontaktów

Podsumowanie w liczbach

9

Zjazdów w Warszawie

12

Mentorów

20

Uczestniczek w każdej edycji

10

Wykładowców, praktyków w swoich dziedzinach

Weź udział w zajęciach naszej szkoły jeśli

Zarządzasz własną firmą minimum 2 lata lub pracujesz na stanowisku managerskim minimum 5 lat

Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę aby rozwinąć swoją firmę

Jesteś gotowa na zmiany życiu biznesowym

Chcesz poznać inne kobiety biznesu aby wymienić się wiedzą i doświadczeniem

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych przez Lady Business Club Business Women Foundation, Aleje Jerozolimskie 93, II piętro, 02-001 Warszawa, REGON 368754627 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych art 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie zostałem/am poinformowana, iż przysługuje mi prawo dostępu, poprawienia danych osobowych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu.
  Jednocześnie zostałem/am poinformowana, iż przysługuje mi prawo dostępu, poprawienia danych osobowych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu.

  Jakie kobiety łączy Lady Business Club?

  Klub skutecznie łączy odważne, dynamiczne, przedsiębiorcze i ambitne kobiety biznesu, aktywnie zarządzające firmami, które świadome zmian i nowych trendów poszukują przestrzeni kobiet, z którymi mogą otwarcie porozmawiać o biznesie.
  To kobiety, które są zainteresowane budowaniem osobistej marki, promocją swoich firm i zwiększeniem swojej siły rażenia, szczególnie w internetowych kanałach marketingowych. To indywidualistki i profesjonalistki, które łączy jedno – otwartość, chęć rozwoju i zmian oraz nowych doświadczeń, a także chęć poznania nowych partnerów w biznesie.

  "PROMUJ SIEBIE I SWOJĄ FIRMĘ!"

  Przejdź do paska narzędzi