Zaloguj się

Możesz zaoferować pracę dla kobiet z Ukrainy?

Wypełnij formularz, a Twoje ogłoszenie umieścimy na stronie Fundacji LBC.
Zależy nam na informacjach ze zweryfikowanych firm, które mogą zaoferować dodatkowe miejsca pracy.
Poszukujemy obecnie ofert pracy dla kobiet z Ukrainy, które tej pracy za chwilę będą potrzebowały lub już są gotowe by ją podjąć.
Dlatego tylko w pełni uzupełnione ogłoszenia zostaną przez nas przeanalizowane i opublikowane.
Masz pytania? Napisz na lady@ladybusinessclub.com


    * pola wymagane

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych przez Lady Business Club Business Women Foundation, Aleje Jerozolimskie 93, II piętro, 02-001 Warszawa, REGON 368754627 zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych art 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie zostałem/am poinformowana, iż przysługuje mi prawo dostępu, poprawienia danych osobowych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu.
    Jednocześnie zostałem/am poinformowana, iż przysługuje mi prawo dostępu, poprawienia danych osobowych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu.
    Nie oferujesz pracy, ale słyszałaś o wolnym miejscu pracy napisz na lady@ladybusinessclub.com lub uzupełnij powyższy formularz