KONFERENCJA BIZNESOWA
"Spójrz na biznes z różnej perspektywy"

Warszawa 31.03.2023 godz. 10:00 - 16:00
Akademia Ekonomiczno - Humanistyczna, ul. Okopowa 59

Konferencja łącząca świat przedsiębiorczych kobiet, prowadzących własny biznes oraz kobiet biznesu, pracujących na stanowiskach managerskich w korporacjach. Te pierwsze bardzo często spoglądają z zazdrością na te drugie, podziwiając duże budżety i zespoły. Z kolei kobiety z korporacji mówią o sprawczości i szybkim podejmowaniu decyzji oraz możliwości realizacji ciekawych, autorskich projektów w sektorze MŚP. Nie zawsze znają wyzwania, z którymi zmierzają się inne kobiety.

Konferencja połączy kobiety z obu tych światów i zachęci do twórczej wymiany doświadczeń, zarówno pomiędzy prelegentkami, jak i uczestniczkami. 

Chcemy pokazać jak wiele możemy się od siebie nauczyć, wymieniając się wiedzą i doświadczeniami. Spojrzeć na biznesy z innej perspektywy. Poruszymy tematy bardzo biznesowe, ale także te, które pomogą w prowadzeniu biznesu z lekkością, radością i uśmiechem. 

Dlaczego warto?

ROZWÓJ FIRMY

Jest wiele konferencji i warsztatów dla kobiet biznesu. My stawiamy na praktykę, bezpośrednie odniesienie do biznesu i konkrente przykłady działań, które mogą zmienić Twoją działalność

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Każda branża jest specyficzna. Każda kobieta biznesu ma swoją historię i inne doświadczenia. Coś co wydaje się oczywiste dla Ciebie może być olśnieniem i odkryciem dla innej uczestniczki tej Konferencji. Poznasz osobiście wybitnych prelegentów, którzy wystąpią na scenie.

INSPRACJA ROZWOJOWA

Historie prelegentów i ich wiedza to doskonała okazja i motywacja do spojrzenia na Twój biznes i Twoje działania z innej strony

KONTAKTY

Nawiążesz nowe i wartościowe relacje z kobietami biznesu, które z radością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem

Dla kogo jest Konferencja?

Właścicielek firm prowadzących biznes przynajmniej 3 lata

Managerek zarządzających w firmach przynajmniej 5 lat

Właścicielek zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji i spojrzeniem na biznes z różnych perspektyw

WEŹ UDZIAŁ

Agenda

Bilety i pakiety

UWAGA! Ceny biletów rosną po 1.03.2023. Nie przegap okazji kup bilet już dzisiaj!

BILET DLA CZŁONKINI LBC

nieograniczona ilość
169
149 zł
 • Udział w konferencji
 • Dostęp do Grupy FB Make Your Business Better
 • Teczka konferencyjna (długopis, ołówek, planer)
 •  
 •  

BILET STANDARDOWY

tylko 100 miejsc
269
219
 • Udział w konferencji
 • Dostęp do Grupy FB Make Your Business Better
 • Teczka konferencyjna (długopis, ołówek, planer)
 •  
 •  

BILET + STOISKO PROMOCYJNE

tylko 5 miejsc
1390
890
 • Udział w konferencji
 • Dostęp do Grupy FB Make Your Business Better
 • Teczka konferencyjna (długopis, ołówek, planer)
 • Stoisko reklamowe i promocja Twojej marki
 • Paczka zdjęć wizerunkowych do wykorzystania w social mediach
 • LIVE z przedstawicielem Partnera na FB LBC

Prelegenci i goście

Agnieszka_Gniotek_druk-3

Agnieszka Gniotek

Historyk i krytyk oraz właścicielka Xanadu Galerii i Domu Aukcyjnego, Zajmuje się sprzedażą produktów i usług premium oraz luksusowych, a także budową i marketingiem kolekcji prywatnych oraz firmowych. 

Od 25 lat związana zawodowo ze sztuką, od 15 lat z rynkiem sztuki. 
Pomaga swoim klientom – miłośnikom sztuki, kolekcjonerom, inwestorom – dobrać najlepsze dzieło sztuki do ich indywidualnych potrzeb. 

Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu marketingu i sprzedaży produktów premium, budowy marki osobistej eksperta i content marketingu skierowane przede wszystkim do MŚP.

Laureatka Lady Business Award 2021 w kategorii Wsparcie. Finalistka konferencji Sales Angels 2021, Ostatnio można jej posłuchać w podcastach Marka Jankowskiego „Mała Wielka Firma” oraz Rafała Hampela „Spokojnie o wnętrzach”. Obecnie realizuje zdjęcia do programu telewizyjnego “Łowcy Skarbów”, w którym jako ekspert rynku sztuki omawia dzieła sztuki i obiekty artystyczne oraz pomaga je wycenić. 

renatażukowska

Renata Żukowska

Ekspert w zakresie budowania strategii rozwoju oraz tworzenia wizerunku inwestycyjnego firm. Specjalizuje się w strategiach opartych na zrównoważonym rozwoju, procesach zarządczych mających na celu identyfikację barier wzrostu oraz w zarządzaniu zmianą.

Założycielka i Prezes Advanced Business Solutions Institute. Doradza w zakresie marketingu, PR oraz relacji inwestorskich, realizuje projekty w zakresie zarządzania zmianą i skalowania biznesu, jak również budowania strategii z uwzględnieniem wytycznych ESG i raportowania niefinansowego. 

Angażuje się również działalność edukacyjną jako adiunkt Uczelni ASBIRO oraz Pełnomocnik Rektora ds. interesariuszy  zewnętrznych Akademii Ekonomiczno – Humanistycznej w Warszawie. Doktorantka w Katedrze Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej.

LBC / Emilia

Emilia Bartosiewicz - Brożyna

Założycielka i CEO Lady Business Club i Prezes Fundacji LBC Business Women Foundation

Od 11 lat łączy i promuje przedsiębiorcze Polki i uczy jak świadomie budować swoją rozpoznawalność w internecie.

Założycielka Platformy biznesowej Lady Business Club dla przedsiębiorczych Polek z całego świata, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jako konsultant osobistego PR i budowania spójnego wizerunku w sieci pomaga właścicielkom firm mówić głosem, którego wcześniej nie miały. Wyrazić myśli poprzez spójną komunikację w internecie, aby ich produkty trafiały do nowych odbiorców. 

Redaktorka naczelna portalu www.ladybusiness.pl, który codziennie publikuje nowe treści skierowane do kobiet biznesu.

Od 2017 w ramach Fundacji LBC organizuje plebiscyt Lady Business Awards, jednego z niewielu konkursów dla kobiet biznesu w Polsce, w którym statuetki ani wyróżnienia nie można kupić. 
 
Lubi angażować się w projekty, które aktywnie zmieniają świat kobiet w biznesie. 


Partnerzy Konferencji

Organizator

Fundacja LBC od 2017 roku działa przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną. Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie. Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Chcesz zostać Partnerem Programu lub wystąpić w roli prelegenta? 
Napisz: karolina@ladybusinessclub.com

ZOSTAŃ PARTNEREM
Zapytaj: lady@ladybusinessclub.com

Najczęstsze pytania

Konferencja odbywa się w Warszawie, w pięknej sali konferencyjnej Akademii Ekonomiczno – Humanistycznej, ul. Okopowa 10. Do dyspozycji uczestników mamy kilkadziesiąt miejsc parkingowych podziemnych

Tak, wystawiamy faktury vat

Program My BB Inspiracja jest bezpłatny. 

  1. dla właścicielek firm prowadzących biznes przynajmniej 3 lata i zatrudniających do 50 osób
  2. managerek zarządzających przynajmniej 5 lat w firmach
  3. właścicielek chcących rozwinąć swoje kompetencje, jak i działania firmy

Wystarczy wybrać odpowiedni dla CIebie pakiet i kliknąć KUP BILET. Przekierujemy Cię do strony sklepu, gdzie można zapłacić danych/wizerunku.

Dołącz do grona
naszych Partnerów

Main Menu