Zaloguj się

Dlaczego warto dołączyć do Lady Business Club

Jesteśmy organizacją, która łączy kobiety przedsiębiorcze, właścicielki firm. Działamy w obszarze biznesu, szukając w kobietach ekspertek, wspierając by rozwijały siebie i swoje firmy, stawały się rozpoznawalne, a przy tym by pamiętały o sile kobiecej energii. Każda z członkiń LBC w ramach pakietu ma dostęp do tych samych narzędzi, konsultacji, kontaktów oraz możliwości rozwoju. Kierujemy się wsparciem, inspiracją, które w tym roku wybrzmiały w wyróżnieniach dla członkiń od członkiń w ramach plebiscytu Lady Business Awards 2020.

W każdym miesiącu organizujemy wiele spotkań – w szczególności online. W chwili obecnej silnie rozwijamy nasze platformy, social media, także wspierając w tym członkinie LBC. Dajemy możliwość rozwoju biznesu, dzięki szerokim kontaktom zarówno wewnątrz LBC, jak i poza. Dołączają do nas w szczególności dojrzałe kobiety biznesu, świadome, chcące rozwijać się osobiście i zawodowo.

Stwarzamy przestrzeń gdzie szczerze i otwarcie można rozmawiać o wyzwaniach w biznesie

Skupiając właścicielki z bardzo różnych branż i z różnych regionów, rownież spoza Polski, dajemy możliwość spojrzenia na podobne wyzwania przedsiębiorczych Polek ale z różnych perspektyw.

Naszym celem nadrzędnym jest otwierać uchylone drzwi, dawać Wam wiatru w żagle. Możemy to zrobić – tak i jako LBC, jak i społeczność. Wierzymy, że wiele możesz zrobić, rozwinąć się – wystarczy, że zrobisz pierwszy krok, by uwierzyć we własne siły, osobę i firmę.

Skąd mam pewność, że pasuję do LBC?

  • Chcemy byś była rozpoznawalna, by świat się dowiedział o Tobie i Twojej firmie.
  • Dajemy energię i łączymy Wasze biznesy, abyś nie czuła się samotną liderką.
  • Budujemy społeczność LBC, dzięki której odnajdujesz inspiracje, wsparcie i rozwijasz świadomie swój biznes.

Cały wpis Emilii Bartosiewicz – Brożyny, założycielki LBC, która opisała kto najczęściej i dlaczego decyduje się dołączyć do naszej społeczności. Przeczytaj >>>TUTAJ<<<

W czym sobie pomagamy będąc w LBC?

Jesteśmy dla siebie partnerami. Prowadzimy wspólnie projekty. Korzystamy ze swoich usług i produktów, bo wiemy, która z nas jest ekspertką, której wiedza i doświadczenie może pomóc mnie (innej osobie) w danej chwili. Unikamy rywalizacji i porównywania. Uczymy się mądrze krytykować i przyjmować mądre opinie. Widzimy, jak wiele kobiet prowadzi wiele biznesów.

Różnorodność i kobiecość jest naszą siłą. Mamy dostęp do różnorodnych form kontaktu: od bezpośrednich (telefon, email, spotkanie) po pośrednie – komentowanie na stronach, forach, polecanie.

Zapraszamy się na wspólne eventy, do udziału w webinarach np. jako gość, sprzedajemy swoje produkty – wstawiając do sklepów. Szukamy rozwiązań, gdy któraś z nas ma w danej chwili słabsze dni, projekty, czas.

Patrzymy się na siebie, jak na drugiego człowieka, wzbudzając wiele razy empatię czy podziw.

Kim są i w jakiej branży pracują członkinie LBC?

Naszą grupę Członkiń LBC stanowi blisko 100 kobiet z całej Polski. W szczególności są to właścicielki firm. Zdecydowaną większość z nas ¾ wszystkich z nas stanowią dojrzałe kobiety pomiędzy 35 a 50 rokiem życia. Członkinie, które są w LBC od 2 lat i więcej stanowią 15% z nas. ⅔ z nas prowadzi biznesy, mieszka w Warszawie i okolicach. Co oznacza, że ⅓ członkiń pochodzi z innych stron Polski czy świata. Daje to tym samym możliwości – korzystania z usług, rozwijania się w innych regionach, łączenia biznesów i unikania konkurencji wprost.

Wśród członkiń znajdziesz kobiety biznesu prowadzące firmy z obszarów: logistyka, ezoteryka, środki czystości, hydraulika przemysłowa, sztuka czy prawo. A także branże: edukacyjną (szkoleniowców, mentorki, tłumaczki), medyczną (laboratorium medyczne, aplikacje medyczne), modę i biżuterię, architektoniczną (projektantki), marketingową (reklama, strony www) oraz beauty (kosmetyka, masaż).

Dołącz do nas – bo każda z nas ma inny biznes, każda z nas jest inna 🙂

Jak umówić się na pierwszą rozmowę?

Czujesz, że LBC to miejsce dla Ciebie? Wyślij swoje zgłoszenie na adres: lady@ladybusinessclub.com lub poprzez formularz kontaktowy >>>TUTAJ<<< Skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy termin rozmowy online z prezes LBC. To doskonała okazja aby poznać się bliżej i odpowiedzieć na Twoje pytania

Co trzeba zrobić aby dołączyć do klubu?

Wypełnij formularz kontaktowy >>>TUTAJ<<< lub wyślij zapytanie bezpośrednio na adres agnieszka@ladybusinessclub.com 

Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy termin pierwszej rozmowy online.

Jakie warunki należy spełnić aby dołączyć do społeczności Lady Business Club

Jednym z najważniejszych elementów naszej społeczności jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Dlatego nowa członkini musi prowadzić firmę minimum 2 lata lub pracować 5 lat na stanowisku managerskim. Oczywiście ważna jest także chęć działania i otwartość na to co nowe, może jeszcze nieznane.

Zachęcamy do udziału w naszych spotkaniach, wierząc, że tylko poprzez aktywny udział można zbudować relację, które zaowocują wspólnym biznesem czy projektem.

Na pierwszym spotkaniu, rozmowie o LBC, chcemy poznać Twoje potrzeby i aktualne wyzwania aby bezpośrednio z Tobą omówić możliwości i warunki, które należy spełnić

Kiedy będę wiedziała, że moje członkostwo w LBC zadziała - a czego my od Ciebie oczekujemy w zamian?

LBC to społeczność która wspiera się i inspiruje wzajemnie. Nieraz już sprawdził się nasz model. Stąd jeśli chcesz do nas dołączyć, ważne jest abyś wiedziała, że nasza organizacja czerpie od wszystkich, od każdej z nas. W zamian dostajemy wsparcie, doświadczenie, rozmowę czy wiedzę. To nie jest jedynie networking, wymiana wizytówek czy spotkanie na plotkach przy kawie. Podczas członkostwa oczekujemy także zaangażowania od Ciebie.Tak by u Ciebie nastąpiła oczekiwana zmiana, przemian, rozwój. I to nie żadna magia – tylko praca nad sobą, marką, firmą i jej rozwojem. Dlatego tak ważne jest abyś, jako członkini czynnie uczestniczyła w pracy i zadaniach nad własnym wizerunkiem, czynnie nad budowaniem silnej i rozpoznawalnej marki, czynnie nad wspieraniem innych członkiń. Dotyczy to także uczestnictwa w proponowanych wydarzeniach, mastermindach, wyzwaniach czy akcjach LBC – dzięki którym rozwijasz swoje umiejętności oraz warsztat przedsiębiorcy. Dzięki czemu wstępując do LBC pracujesz w szczególności Ty, by dokonać zmiany mając wsparcie i otrzymując w pakiecie szereg konsultacji, udziału w wydarzeniach czy promocji Twojej marki . Bo zmiana odbywa się tylko wówczas, gdy działasz, zmieniasz, adaptujesz się, rozwijasz – w szczególności Ty.

Ile razy w roku odbywają się spotkania LBC?

LBC jest społecznością dla której spotkania są miłym czasem na poznanie historii w ramach Tell Your Story, dzielenia się doświadczeniami, zaproszeniem ciekawych osobowości, dzieleniem się doświadczeniami. Dawno temu utwierdziłyśmy się, że budujemy relacje oparte na polecaniu się, wymianie kontaktów. Do takich dochodzi np. podczas comiesięcznych Mastermindów oraz bezpośrednich relacji. Średnio ok 30 spotkań rocznie.

Nasz grafik spotkań to od 2021 roku:

  • Live z ekspertem – w formule online na FB Lady Business Club, co 2 tygodnie. Dostępne dla każdego. Korzystanie z możliwości przeprowadzenia rozmowy z Tobą, jako ekspertem, nagranie umieszczane jest na FB i YT. Korzyści: rozpoznawalność, możliwość stworzenie wizytówki jako eksperta, podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem – edukacja oraz przekierowanie atencji i ruchu do Twojej strony/ firmy. Wydarzenie bezpłatne.

 

  • MasterMind – w formule online – cykl spotkań wyłącznie dla członkiń (zapraszamy 2-3 osoby z zewnątrz, które wyrażą zainteresowanie udziałem), co miesiąc, w trakcie możliwość poznania siebie nawzajem, polecanie, dyskusja czy rozwiązywanie problemów w ramach grona członkiń (średnio ok 30 osób na online). Dodatkowo w trakcie MM – 3x5min: pigułka wiedzy prezentowane na dany temat przez wybrane członkinie. Obecność obowiązkowa 6 razy w roku. Korzyści: rozwój siły i wsparcie grupy, przynależność, rozwój, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, budowanie społeczności, edukacja, dyskusje biznesowe. Dla członkiń w pakiecie: wydarzenie bezpłatne.

 

  • Konkretnie i na temat – w formule online – cykl spotkań wyłącznie dla członkiń, prowadzony na zoom przez jedną z członkiń w formie wykładu, dyskusji, w formule dostosowanej do czasu i możliwości i w małych grupach – w odpowiedzi na bieżące potrzeby/ pytania członkiń. Korzyści: pewność siebie, motywacja, eksperckość, dzielenie się wiedzą – edukacja. Dla członkiń w pakiecie: wydarzenie bezpłatne.

 

  • Tell Your Story  Dostępne dla każdego. TYS to w szczególności wywiady w formie: wywiadu na portal ladybusiness lub wywiadu w formie podcastu/ nagrania. Mamy też możliwość wysłuchania historii na żywo: wówczas są to Tell Your Story w realu, które organizujemy w różnych miastach; Korzyści: rozpoznawalność, motywacja, rozwój społeczności, wychodzenie z biznesem poza krąg członkiń – networking. Wydarzenia TYSwydarzenie płatne dla każdego jeśli jest w formule stacjonarnej – Członkinie zniżka. TYS wywiady/ nagrania/ podcasty – płatne dla osób spoza LBC. Dla członkiń w pakiecie – bezpłatnie.

 

  • Make Your Business Better – w formule online do 4 razy w roku; Dostępne dla każdego. Warsztaty/ szkolenia prowadzone przez zewnętrznych ekspertów w mniejszym gronie, z wykorzystanie case study. Korzyści: dostęp do szkoleń prowadzonych przez eksperta zewnętrznego/ szkoleniowca, rozwój własny i biznesu. Szkolenia MYBB wydarzenie płatne dla każdego. Członkinie zniżka.

 

  • Szkolenia i warsztaty rozwojowe – w formule online do 4 razy w roku. Dostępne dla każdego. prowadzone przez Członkinie LBC, oferowane dla szerokiego grona, organizowane we współpracy z LBC, Korzyści: dodatkowe kanały sprzedaży i promocji wydarzenia, występowanie jako dedykowany ekspert z ramienia LBC, możliwość rozwoju jako trener. Szkolenia i warsztaty płatne dla każdego. Członkinie zniżka.