Fundacja LBC: Bądź inspiracją – Trwają zapisy do 3 Edycji Lady Business Awards

Już dawno po żniwach i przyszedł czas na pola pełne żółtych słoneczników i mimo, że czas wakacji dobiega końca a rodzice myślami są już ze swoimi pociechami w szkolnych ławkach, to w naszej społeczności to czas planowania i przygotowań do nowych spotkań.

Aktualnie to wytężony czas planowania Plebiscytu Lady Business Awards 2019 – to już trzecia edycja i wiele tematów chcemy dopiąć już teraz. Zachęcamy do udziału Przedsiębiorcze Polki z całej Polski i z zagranicy. W tym roku patronat nad jedną z kategorii objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser – Duda.

Więcej informacji i zapis >>>TUTAJ<<<

Za nami także fantastyczne spotkanie Brainstorm z Ekspertem w Warszawie, w trakcie którego swoją wiedzą podzieliła sie Sabina Owczarczyk z Adstore.pl a jak wiecie temat reklam na Linkedin, FB i Instagramie to temat rzeka. 

BRAINSTORM Z EKSPERTEM to merytorczyne spotkanie dla kobiet biznesu organizowane przez Fundację Lady Business Club Business Women Foundation w ramach projektu edukacyjnego Make your business better. Celem projektu jest zwiększenie dostępu do specjalistycznej i praktycznej wiedzy biznesowej, podniesienie kompetencji w obszarze zarządzania i kierowania firmą, a także zapewnienie kontaktu z ekspertami i mentorami. Ważnym elementem spotkań jest integracja kobiet biznesu, właścicielek firm, które mogą podzielić się swoim doświadczeniem, zadać pytania, znaleźć rozwiązania i inspiracje do dalszego działania. Celem spotkania jest także promocja właścicielek i ich firm, możliwość prezentacji ofert i produktów. Spotkania odbywają się regularnie w Warszawie, Sopocie i Katowicach.

Cieszę się, że w naszych spotkaniach udział bierze coraz więcej nowych kobiet biznesu, za którymi stoją fantastyczne biznesowe historie. Jak się okazuje, łączy je bardzo wiele, ale przede wszystkim chęć dokonywania zmian w biznesie, ale takich realnych prawdziwych, nie tylko na papierze. Poza tym gotowość do zadbania nie tylko o swoją firmę, ale także o siebie. Przez tyle lat widzę, że jeśli te dwa obszary nie wspierają się wzajemnie to prowadzenie firmy jest bardziej skompliowane.

Weź udział w najbliższych spotkaniach. Więcej informacji >>>TUTAJ<<<

Na naszym portalu LadyBusiness.pl pojawiły się także nowe wywiady w ramach cyklu Tell Your Story i tym razem rozmawiałam o budowaniu relacji, życiowych misjach i wytrwałym dążeniu do celu.

Staram się dostrzegać dobro i jasne strony życia i biznesu. Zabawę w szukanie dobra i pozytywnych skutków polecam każdemu w każdym wieku i na każdym stanowisku – mówi Olga Wilińska – właścicielka marki IBI.pl Cały wywiad >>>TUTAJ<<

Biznes w branży ciepłowniczej i gazowej nigdy nie był najłatwiejszy, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Znam kobiety, które świetnie sobie radzą w tej branży. Wydaje mi się, że coraz częściej liczy się wiedza, profesjonalizm i wytrwałe dążenie do celu. Wciąż jednak funkcjonuje wiele stereotypów, z którymi warto walczyć – mówi Jolanta Suława – Prezes DZT SERVICE i DZT Ciepło ze Świebodzic. Cały wywiad >>>TUTAJ<<<

Zamiast życia w braku i lęku, żyję w ufności i obfitości. W każdej osobie próbuję dostrzec pełnego nadziei, pragnień i marzeń, podobnego do mnie Człowieka, a każdą, nawet najtrudniejszą sytuację traktuję jak opcję, która ma zarówno wyzwania jak i szanse. Bardziej niż posiadanie ekskluzywnych domów i samochodów, cenię dobro naszej planety i wszystkich jej istot. – mówi Małgorzata Kusyk – ekspertka zarządzania projektami, ambasadorka zwinności i turkusu. Cały wywiad >>>TUTAJ<<<

Praworządność, szacunek, nadzieja, odwaga – bez zrozumienia znaczenia tego zawodowego przesłania prawnik, wykonujący wolny zawód, jest tylko przedsiębiorcą stosującym przepisy. To dla mnie szczególnie ważne słowa, oddające istotę zawodu jaki wybrałam. Wiem, że zabarwione są emocjami, ale nie wyobrażam sobie bez tego dobrej współpracy – mówi Katarzyna Lebiedowicz – Grzanka – partner zarządzający w KLG Kancelaria Prawna. Cały wywiad >>>TUTAJ<<<

Członkostwo w Lady Business Club to wiele możliwości i korzyści, wśród nich jest m.in. udział w spotkaniach biznesowych i okazja do nawiązania nowych znajomości biznesowych oraz wymiany wiedzy i doświadczeń.

Tak było i tym razem, dzięki rekomendacji Emilia Pienicka i jej wspólniczki Anny Marii Miller, miałam możliwość opowiedzenia o naszej działalności grupie członkiń kobiecego klubu biznesowego z Niemiec – Ladies Mentoring i 1st Row Women Speaker Foundation, które w ramach kilkudniowej wizyty w Warszawie odwiedziły także Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny, gdzie w imieniu Agnieszka Gniotek piękną historię sztuki w Polsce opowiedziała Zosia Modzelewska

Z naszej rekomendacji Barbara Chwesiuk – członkini kapituły Lady Business Awards 2018 opowiedziała również o historii marki Bialcon i Pałac Cieleśnica. Dziękujemy za zaproszenie i już zdradzamy, że rozpoczynamy rozmowy o organizacji wspólnego spotkania polsko – niemieckiego w Berlinie w 2020.

Chcesz być częścią naszej społeczności? Czekamy właśnie na Ciebie! ⤵️⤵️⤵️

https://ladybusinessclub.com/o-klubie/

Pozdrawiam Was!

Emilia Bartosiewicz – Brożyna

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas

Main Menu