MAKE YOUR BUSINESS BETTER

Zobacz jak możemy Ci pomóc

Lady Business Club to pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu, który powstał w 2011 roku aby integrować środowisko ambitnych i przedsiębiorczych kobiet biznesu zarządzających firmami minimum 2 lata lub posiadających minimum 5 lat doświadczenia biznesowego.
Działa przy fundacji Lady Business Club Business Women Foundation i do tej pory skutecznie połączył już kilkaset kobiet biznesu, które do dziś współpracują biznesowo i utrzymują serdeczne relacje.
Naszą wizją i marzeniem jest połączenie jak najwięcej przedsiębiorczych Polek w Polsce i na świecie, tak aby mogły współpracować, wymieniać się doświadczeniami i wiedzą.
Główne działania organizacji skupiają się na WSPIERANIU kobiet w zarządzaniu firmami, INSPIRACJI do zmian i podejmowaniu konkretnych działań, budowaniu pozytywnego WIZERUNKU oraz zwiększaniu ROZPOZNAWALNOŚCI kobiet w środowisku lokalnym i ogólnopolskim.

Sprawdź terminy najbliższych spotkań

Ważnym elementem spotkań jest integracja i wsparcie kobiet biznesu, właścicielek firm, które mogą podzielić się swoim doświadczeniem, zadać pytania, znaleźć rozwiązania i inspiracje do dalszego działania. To także promocja właścicielek i ich firm, możliwość prezentacji ich ofert i produktów. Aktualnie spotykamy się w Warszawie, Katowicach i w Sopocie.

Nasze Projekty

Naszą misję realizujemy poprzez własne media i we współpracy z partnerami. Jesteśmy organizatorem wydarzeń, inicjujemy projekty edukacyjne i promocyjne. Łączymy ludzi i biznesy. Integrujemy środowisko przedsiębiorczych kobiet w Polsce i zagranicą. Poznaj nasze działania:

Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają
Steve Jobs

Rekomendacje

Dołącz do nas

0

Your Cart

X