MAKE YOUR BUSINESS BETTER

Zobacz jak możemy Ci pomóc

Cześć!

Jeśli jesteś na tej stronie to zapewne czujesz się samotną liderką w biznesie i nie masz z kim porozmawiać o firmie, którą zarządzasz. Szukasz kobiet, które mogą Ci pomóc w pokazaniu kolejnych etapów rozwoju Twojego biznesu. Kiedyś też tak się czułam i szukałam wsparcia, inspiracji i motywacji.

Nazywam się Emilia Bartosiewicz – Brożyna i od 2011 roku skutecznie łączę przedsiębiorcze właścicielki firm w Polsce i za granicą. Sprawiam, że samotne liderki nie czują się już dłużej samotne.

W ramach społeczności Lady Business Club, którą założyłam właścicielki firm mogą rozwijać swoje firmy, zwiększać swoją widoczność w sieci, promować produkty i usługi, ale także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi właścicielkami firm. To platforma biznesowa, o której marzyłam na początku mojej biznesowej podróży a dzisiaj tworzę ją wraz z innymi odważnymi i ambitnymi kobietami biznesu.

Dołącz, zobacz inną perspektywę i zmień swój biznes na lepszy. Taki, o jakim marzyłaś i który wreszcie będzie dawał Ci radość.

Sprawdź terminy najbliższych spotkań

Ważnym elementem spotkań jest integracja i wsparcie kobiet biznesu, właścicielek firm, które mogą podzielić się swoim doświadczeniem, zadać pytania, znaleźć rozwiązania i inspiracje do dalszego działania. To także promocja właścicielek i ich firm, możliwość prezentacji ich ofert i produktów. Aktualnie spotykamy się w Warszawie, Katowicach i w Sopocie. Dodatkowo członkinie LBC spotykają się online podczas Mastermindów.

Nasze Projekty

Naszą misję realizujemy poprzez własne media i we współpracy z partnerami. Jesteśmy organizatorem wydarzeń, inicjujemy projekty edukacyjne i promocyjne. Łączymy ludzi i biznesy. Integrujemy środowisko przedsiębiorczych kobiet w Polsce i zagranicą. Poznaj nasze działania:

Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają
Steve Jobs

Rekomendacje

Dołącz do nas

0

Your Cart

X