MAKE YOUR BUSINESS BETTER

Zobacz jak możemy Ci pomóc

Cześć!

Jeśli jesteś na tej stronie to zapewne czujesz się samotną liderką w biznesie i nie masz z kim porozmawiać o firmie, którą zarządzasz? Szukasz społeczności kobiet, które pomogą Ci w rozwoju Twojego biznesu? Chcesz zwiększyć swoją widoczność w sieci i jesteś gotowa aby pokazać światu swoją specjalizację?

Nazywam się Emilia Bartosiewicz – Brożyna i od 2011 roku skutecznie łączę przedsiębiorcze właścicielki firm w Polsce i za granicą. Sprawiam, że samotne liderki nie czują się już dłużej samotne oraz motywuję i uczę jak stać się rozpoznawalną marką.

W ramach społeczności Lady Business Club, którą założyłam, właścicielki firm mogą rozwijać swoje firmy, zwiększać swoją widoczność w sieci, promować produkty i usługi, ale także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi właścicielkami firm. To platforma biznesowa, o której marzyłam na początku mojej biznesowej podróży, a dzisiaj tworzę ją wraz z innymi odważnymi i ambitnymi kobietami biznesu.

Dołącz, zobacz inną perspektywę i zmień swój biznes na lepszy. Taki, o jakim zawsze marzyłaś, i który wreszcie będzie dawał Ci radość.

Sprawdź terminy najbliższych spotkań

Ważnym elementem spotkań jest integracja i wsparcie właścicielek firm, które mogą podzielić się swoim doświadczeniem, zadać pytania, znaleźć rozwiązania i inspiracje do dalszego działania. To także promocja właścicielek i ich firm, możliwość prezentacji ich ofert i produktów. Aktualnie spotykamy się w Warszawie, Katowicach i w Sopocie. Dodatkowo członkinie LBC spotykają się online podczas comiesięcznych Mastermindów.

Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają

Steve Jobs

Rekomendacje

Dołącz do nas