MARTA KURCZEWSKA

marta kurczewska

MARTA KURCZEWSKA

Koordynator ds. relacji z organizacjami

Koordynatorka ds. relacji z organizacjami Lady Business Club. Właścicielka firmy homely Veganizator z Krakowa, nauczycielka angielskiego, pasjonatka języków i kuchni roślinnej.

Ukończyła Uniwersytet Łódzki na Wydziale Filologicznym, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (ZZL) w ramach studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie oraz wiele kursów językowych i szkoleń dotyczących ekologii, diety wegańskiej, zarządzania projektami czy organizacji szkoleń biznesowych. Uczy angielskiego nieprzerwanie od 17 lat, kiedy to w liceum zaczęła udzielać pierwszych korepetycji kolegom i koleżankom. Pracowała w szkołach językowych, gimnazjum, biurze i korporacji.

Pomaga w skutecznej nauce języka angielskiego. Wierzy, że ucząc się efektywnie, w dopasowany do własnych potrzeb sposób, jesteśmy w stanie osiągnąć najbardziej ambitne cele językowe. Jej pasją są nie tylko języki, ale także gotowanie i dieta wegańska. Angielski i gotowanie? Dlaczego nie!

Jej firma powstała z połączenia pasji do angielskiego, gotowania i… ludzi.
homely Veganizator działa od końca lutego 2018 w Krakowie i prężnie się rozwija.

Obecnie oferuje:

– kursy języka angielskiego stacjonarnie i przez Skype, indywidualne i w grupach do 5 osób; tematyka zajęć oraz poziom dostosowany do potrzeb: Business English, przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, matura, pomoc w lekcjach, konwersacje,

– warsztaty kulinarne – kuchnia roślinna z całego świata,

– wyjścia firmowe – team building i gotowanie,

– imprezy rodzinne – wspólna zabawa i gotowanie.

W przygotowaniu:

– zajęcia grupowe z angielskiego połączone z gotowaniem „Food for Thought”,

– kursy on-line z języka biznesowego oraz pisania po angielsku,

– wyzwania językowe i kulinarne,

– miszmasze językowe,

– konwersacje w ruchu Walk&Talk,

– blog z przepisami i tygodniowymi jadłospisami,

– video poradniki,

– spotkania otwarte dotyczące diety roślinnej, ekologii, zdrowego odżywiania,

– własny, fizyczny produkt…

Zainteresowania: Swój wolny czas poświęca głównie na gotowanie i naukę języków. Interesuje się także tradycyjną medycyną chińską i obecnie uczy się by w przyszłości uzyskać zawód naturoterapeuty. Stara się ograniczać produkcję śmieci i swój negatywny wpływ na środowisko. Uwielbia koty, podróże i dobrze zjeść.

0

Your Cart