DOROTA RYCHARSKA

Dorota Rycharska

DOROTA RYCHARSKA

Członek Rady Programowej

Właścicielka i prezes zarządu Agile sp. z o.o. Sprawny manager z 10 letnim doświadczeniem w zarządzaniu siecią rozległą oraz strategicznymi projektami.

Jedną z najważniejszych cech jej działania jest spójność – w pracy z nią nie ma zaskoczeń i rozczarowań. Praktyk biznesu w zarządzaniu strukturami obsługowymi i sprzedażowymi, certyfikowany Agile Project Managerem oraz PRINCE 2 Project Manager. Ukończyła roczny Management Development Program MANAGEMENT 2013 w ICAN Institute. W swojej pracy stosuje systemowe podejście do wyzwań, a efekty osiąga dzięki odwadze i wytrwałości we wdrażaniu dobrych rozwiązań.

„Mam dar do pracy z ludźmi, dlatego osiągam dobre efekty we wsparciu rozwoju ich biznesu w zakresie kompetencji menadżerskich, budowania zespołu i nowoczesnej promocji ich oferty.
Dzięki wypracowanym metodom pomagam również budować procesy realizowane w firmie w oparciu o osobowość menadżera. Dzięki praktycznemu doświadczeniu w pracy projektowej pomagam maksymalizować wartość biznesową za pomocą mądrych procesów realizowanych w odpowiednim zakresie i w oczekiwanym czasie”.

W projektach biznesowych, którymi zarządza opiera się na prostocie, komunikacji, opinii zwrotnej i odwadze – najważniejszych wartościach zwinnego biznesu. Sukces, który odnosi, wynika z umiejętności myślenia syntetycznego oraz błyskotliwego identyfikowania potencjału
i zagrożeń, a także wytrwałości i entuzjazmu przy podejmowaniu decyzji i brania za nie odpowiedzialności.

Więcej www.agilebiz.pl

0

Your Cart

X