ALDONA TALAGA-DZIAŁOCHA

Aldona Talaga Działocha

ALDONA TALAGA-DZIAŁOCHA

Członek Rady Programowej Fundacji

Właścicielka Biuro Doradztwa Biznesowego Consallex w Ostrowie Wielkopolskim.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w różnych organizacjach co pozwala spojrzeć na działalność klienta z różnej perspektywy i w szerokim zakresie. Tworząc własną firmę chciała poczuć jak to jest być wolnym, poświęcając więcej czasu dla siebie i rodziny, a jednocześnie tworząc coś zupełnie nowego w jej życiu, przede wszystkim chciała sprawdzić siebie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch synów.

Ukończyła studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu o specjalizacji: finanse i rachunkowość; podyplomowe Studia Audytu i Kontroli Finansowej oraz Master of Business Administration – zarządzanie przedsiębiorstwem.

Doświadczenie zdobywała w mniejszych i większych przedsiębiorstwach oraz międzynarodowych korporacjach takich jak Dunapack Eurobox Packaging, Bolsius Polska, Bundy Refrigeration, pełniąc funkcje: Głównego Księgowego, Dyrektora Ekonomicznego, Dyrektora Finansowego w randze Członka Zarządu, a także Dyrektora Zarządzającego Spółką Zależną. Firmy produkcyjne są jej szczególnie bliskie.

Otrzymała tytuły:
– Audytor wewnętrzy finansów publicznych
– Specjalista ds.zapobiegania i wykrywania przestępstw i nadużyć gospodarczych
– Certyfikowany Audytor ds. Kontroli Wewnętrznej
Aktualnie w trakcie zdobywania tytułu biegłego rewidenta.

Zainteresowania: jazz, teatr, książki, psychologia.

0

Your Cart