EMILIA BARTOSIEWICZ zaprasza:

Zacznij być widoczna w sieci!

Podejmij 4-dniowe Wyzwanie!

Dla kogo?

Dla kobiet biznesu, które chcą świadomie i mądrze budować swoją markę osobistą w sieci! Jeśli chcesz promować siebie i swoją firmę, zadbaj o swój wizerunek i rozpoznawalność.

Co będziemy robić?

Codziennie, przez 4 dni, będziemy pracować nad Twoją strategią PR. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez budowanie rozpoznawalności w Google i mediach społecznościowych

Co otrzymasz?

Otrzymasz PDF z zadaniami i wskazówkami oraz dostęp do 4 live’ów, w których pokażę Ci, jak zacząć budować Twoją obecność i wizerunek w sieci.

Co zyskasz?

Dowiesz się, jak ważny jest e-wizerunek, zrobisz pierwszy krok, aby zbudować swoją markę w sieci i stworzyć profesjonalne profile w social mediach. Dostaniesz mnóstwo praktycznych wskazówek.

Wyzwanie na każdy dzień

1 dzień – 13.03.2018

Określisz i sprecyzujesz cel Twojej rozpoznawalności

Dzień 1 wyzwania - Określ cel Twojej rozpoznawalności

2 dzień – 14.03.2018

Odpowiesz na ważne pytanie: Kim jesteś w sieci – anonimem czy gwiazdą?

wyzwanie-dzien-2

3 dzień – 15.03.2018

Dowiesz się czym jest nagłówek i jak może zwiększyć Twoją widoczność w sieci

Dzień 3 wyzwania Zacznij być widoczna w sieci

4 dzień – 16.03.2018

Poznasz 3 najważniejsze elementy Twojej rozpoznawalności na FB i LinkedIn

Dzień 4 wyzwania Zacznij być widoczna w sieci-1

DOŁĄCZ DO WYZWANIA

Wyślij zgłoszenie, a otrzymasz PDF z zadaniami, dostęp do Grupy na Facebooku i LIVE’ów


_DSC2196-kopia

Emilia Bartosiewicz
Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Od 7 lat pracuje z przedsiębiorcami nad skutecznym zwiększaniem ich rozpoznawalności w internecie. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 220 właścicielek firm w Polsce, biorąc udział w tworzeniu ich profili publicznych. Doradza w wyborze odpowiednich kanałów social media i narzędzi zwiększających obecność przedsiębiorcy w sieci, skutecznych kampaniach PR-owych oraz udziela konsultacji z zakresu treści stron internetowych i tworzeniu profili indywidualnych.
Założycielka i prezes Lady Business Club Business Women Foundation, która promuje, wspiera i uczy jak zadbać i budować swój osobisty PR w sieci. CEO Imagine Yourself Sp. z o.o. Redaktor naczelna www.LadyBusiness.pl

0

Your Cart