Warning: Creating default object from empty value in /wp-content/themes/websitetheme/functions.php on line 134
Klub Biznesu dla kobiet biznesu - Lady Business Club | Akademia Marki z Klasą

O klubie


Lady Business Club to pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu – właścicielek firm,

który integruje oraz promuje ambitne i przedsiębiorcze kobiety biznesu, zainteresowane nowymi, wartościowymi kontaktami i rekomendacjami.

 

Od 2011 roku klub skutecznie i aktywnie wspiera pozycję kobiet biznesu poprzez budowanie rozpoznawalności ich marki osobistej oraz firmy w świecie realnym oraz w internecie (w Polsce i za granicą), wzmacnianie ich pewności siebie, doskonalenie kompetencji niezbędnych w zarządzaniu firmą i rozwoju osobistym.

Klub zapewnia:

  • Aktywne promowanie  działań i  sukcesów członkini, również poza granicami Polski;
  • Skuteczne pozycjonowanie marki członkini w internecie, m.in. poprzez obecność na pierwszej stronie wyszukiwarki Google;
  • Reklamę biznesu i marek reprezentowanych przez członkinię;
  • Sprzedaż bezpośrednią usług i produktów do wybranej grupy docelowej;
  • Kojarzenie biznesów – zdobycie konkretnych rekomendacji od innych kobiet biznesu z całej Polski
  • Zwiększenie rozpoznawalności członkini w internecie – wzmocnienie marki osobistej członkini w środowisku lokalnym i w internecie
  • Nawiązanie wartościowej współpracy biznesowej z potencjalnymi partnerami biznesowymi

Klub skupia odważne, dynamiczne, przedsiębiorcze i ambitne kobiety biznesu, aktywnie zarządzające firmą, które świadome zmian i nowych trendów w zarządzaniu chcą być na czasie. Są zainteresowane budowaniem osobistej marki, promocją swoich firm i zwiększeniu siły rażenia szczególnie w internetowych kanałach marketingowych. To indywidualistki i profesjonalistki, które łączy jedno – chcą się rozwijać i są gotowe na zmiany, chcą zdobywać nowe doświadczenie, promować swoje firmy, zwiększyć swoją rozpoznawalność w świecie biznesu, ale również znaleźć nowych partnerów biznesowych.

ZESPÓŁ

emilia-bartosiewicz
Emilia Bartosiewicz - Założycielka Klubu

EMILIA BARTOSIEWICZ – założycielka i prezes Lady Business Club, twórczyni i redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl, CEO Imagine Yourself Sp. z o.o., ekspert budowania osobistej marki w sieci, współtwórczyni Akademii Marki z Klasą. Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Od 6 lat pracuje z przedsiębiorcami nad skutecznym zwiększaniem ich rozpoznawalności w internecie. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 200 właścicielek firm w Polsce, biorąc udział w tworzeniu ich profili publicznych. Doradza w wyborze odpowiednich kanałów social media i narzędzi zwiększających obecność przedsiębiorcy w sieci, skutecznych kampaniach PR-owych oraz udziela konsultacji z zakresu treści stron internetowych i tworzeniu profili indywidualnych. W 2012 została wybrana do grona 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski. w 2017 została zaproszona do Rady Kobiet Emirates & Europe Business Development Cluster. W wolnych chwilach rozwija swoją największą pasję – projektowanie wnętrz. Zna język angielski i francuski, w planach jest nauka włoskiego. Kocha podróże, marzy o niezwykłej wyprawie do Indii, Chin i Japonii. Amatorka jazdy konnej i gry w golfa. Mama Heleny i Apolonii.

Beata Block
Beata Block

BEATA BLOCK – Prezes Lady Business Club Odział Północ Polski

Prezes Zarządu, CEO i Dyrektor Zarządzający RDL Hydraulics Sp. z o.o. zajmującej się sprzedażą i serwisem elementów napędów i sterowania hydraulicznego, zaworów regulacyjnych, automatyki przemysłowej, aparatury kontrolnej i pomiarowej.

Ukończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim – kierunek geografia; studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim – kierunek transport i logistyka oraz roczny Management Development Program MANAGEMENT 2013 NA ICAN Institute. Brała udział również w wielu kursach z dziedzin zarządzania, sprzedaży, finansów. Posiada zmysł organizacyjny i jest pozytywnie nastawiona do życia. Ukończyła kurs pilota wycieczek – była z klientami w Tajlandii, Holandii, Francji, na Majorce. Prywatnie podróżuje, kiedy się tylko da, pomiędzy służbowymi spotkaniami. Mama dwóch dorosłych córek Uwielbia podróżować, kocha konie, jeździ na nartach i motorach, żegluje.. Generalnie uwielbia spędzać czynnie czas wolny, adrenalina powoduje, że się uspokaja. Chętnie pomogę innym kobietom biznesu, podzielę się swoim wieloletnim doświadczeniem, pomogę pozytywnie nastawić do życia, pomóc pokonać bariery w czynnym spędzaniu czasu.
Agata Cupriak
Agata Cupriak

AGATA CUPRIAK – PR & Communication Manager 

Doświadczona specjalistka PR i content marketingu. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją karierę rozpoczęła na stanowisku redaktora w czasopismach branżowych (Wydawnictwo Promedia, Wydawnictwo Murator), następnie została rzecznikiem prasowym i Koordynatorem ds. Komunikacji i PR w sklepie internetowym Merlin.pl. Specjalizuje się w komunikacji H2H, tworzy strategie komunikacji, realizuje projekty z obszarów PR, social media, a także consumer care. Przygotowuje treści i publikacje do mediów cyfrowych i tradycyjnych, stosując się do zasad inbound marketingu, SEO i trendów obowiązujących w nowoczesnej komunikacji marketingowej. Od 2014 współpracuje z agencjami marketingowymi i firmami, jako freelancer, opracowując skuteczne działania content marketingowe. W Imagine Yourself odpowiada za content marketing, strategie PR-owe oraz copywriting. Więcej TUTAJ

Marta Grynkiewicz

MARTA GRYNKIEWICZ – Project Coordinator w Lady Business Club. W Imagine Yourself Sp. z o.o. odpowiada za koordynację projektów oraz nadoruje działania marketingowe i zarządza zawartością stron internetowych. 

Karierę zawodową rozpoczęła w Biurze Obsługi Klienta największego polskiego e-sklepu Merlin.pl, gdzie szybko awansowała na stanowisko kierownicze, a w końcu przeniosła się do działu marketingu i rozwijała swoje kompetencje jako specjalistka promocji sprzedaży. Następnie jako Merchandaising Manager zajmowała się budowaniem wizerunku stron i zarządzaniem treścią e-sklepów: Empik.com i Smyk.com. Posiada duże doświadczenie w kreowaniu polityki promocji sprzedażowych, optymalizacji użyteczności stron orazrealizacji projektów. 

Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają. Steve Jobs

 

Zapraszamy do Lady Business Club – Promuj siebie i swoją firmę z nami!

Marką Lady Business Club zarządza spółka Imagine Yourself Emilia Bartosiewicz Sp. z o.o., która w swoim portfolio posiada również portal biznesowy LadyBusiness.pl oraz organizuje warsztaty z tworzenia profesjonalnego profilu publicznego w internecie. czytaj więcej

Tagi

autentyczna marka budowanie marki dekalog marki ewa czertak hobby magia życia mama z klasą marka osobista marka w sieci Marka z klasą marzenie osobista marka personal branding reputacja reputacja marki storytelling styl sztuka życia wielka marka wizerunek marki

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Business Unlimited Sp.J. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Akademia Marki z Klasą informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).