Milena_SakowiczPsycholog biznesu i przedsiębiorca z wieloletnim stażem pracy na rynku Polski i Wielkiej Brytanii. Właścicielka dwóch firm w Londynie zajmujących się między innymi pomocą w wejściu firm z Europy do Wielkiej Brytanii oraz obsługą sieci handlowych w Europie. Milena realizuje się na wielu płaszczyznach, a swoją ścieżkę zawodową skoncentrowała na rozwoju umiejętności sprzedażowych i marketingowych jak i pasji do wystąpień publicznych i szkoleń.

Żyje w ciągłym ruchu i nieustannej podróży. W ramach jednej z firm wspólpracuje z czołowymi firmami odzieżowymi i domami mody w ramach międzynarodowych kontraktów i relacji biznesowych. Jest też audytorem, wizytującym sklepy swoich klientów w całej Europie.

Firma Mileny od lat realizuje projekty rozwoju biznesu dla wielu firm niezależnie od branży. Wsród klientów znalazły się między innymi firmy z branży kosmetycznej, hotelarskiej, technologicznej, start-upy IT, odzieżowe oraz restauracje.

Firma hołduje zasadzie, że dobra jakość produktów i usług to duży krok w kierunku globalnego sukcesu, a drobne wsparcie specjalistów powinno polegać na oświetleniu ścieżki do celu

0

Your Cart

X