Warning: Creating default object from empty value in /wp-content/themes/websitetheme/functions.php on line 134
Członkostwo w Lady Business Club - klub dla kobiet biznesu | Akademia Marki z Klasą

Członkostwo


12 miesięcy, które zmienią Ciebie i Twoją firmę!

Dołączając zyskujesz dostęp do sprawdzonych i rekomendowanych kontaktów, aktywnej reklamy Twojego biznesu oraz sprzedaży Twoich usług i produktów wybranej grupie klientów.

 

Co roku przyjmujemy i wybieramy wyjątkowe kobiety biznesu, które są zainteresowane aktywnym udziałem w tworzeniu społeczności kobiet, otwartej na nowe doświadczenia, wiedzę i pozyskiwanie wartościowych kontaktów.

Jeśli chcesz…

  • Rozwijać swoją firmę i siebie jako osobę zarządzającą
  • Pozyskać wartościowe kontakty i rekomendacje
  • Wzmocnić świadomość oraz rozpoznawalność swojej marki
  • Mieć realny wpływ na tworzenie i budowanie społeczności kobiet biznesu w Polsce

To Lady Business Club jest dla Ciebie!

Członkostwo w klubie wiąże się z opłatą członkowską obejmującą 12 miesięcy członkostwa. Członkostwo jest dostępne tylko dla wybranych kobiet. Sprawdź Warunki Członkostwa.

Tagi

autentyczna marka budowanie marki dekalog marki ewa czertak hobby magia życia mama z klasą marka osobista marka w sieci Marka z klasą marzenie osobista marka personal branding reputacja reputacja marki storytelling styl sztuka życia wielka marka wizerunek marki

Dlaczego warto:

  • Dowiedz się więcej o budowaniu marki osobistej
  • Naucz się jak stać się rozpoznawalną marką
  • Otrzymuj informacje o specjalnych ofertach
Zamawiając Newsletter dowiesz się o nowych szkoleniach, a także aktualnościach o Akademii Marki z Klasą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Business Unlimited Sp.J. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Akademia Marki z Klasą informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Business Unlimited Sp.J. E.Bartosiewicz E.Czertak z siedzibą w Warszawie, ul. Narbutta 25A, lok.211, 02-536 Warszawa zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).