PROMUJ SIEBIE I SWOJĄ FIRMĘ!

Zobacz jak możemy Ci pomóc

Lady Business Club to pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu, który powstał w 2011 roku aby integrować środowisko ambitnych i przedsiębiorczych kobiet biznesu zarządzających firmami minimum dwa lata. Do tej pory skutecznie połączył kilkaset kobiet biznesu, które do tej pory współpracują biznesowo i utrzymują serdeczne relacje. Aktywnie wspiera pozycję kobiet biznesu poprzez budowanie ich rozpoznawalności w całej Polsce oraz w środowisku lokalnym, m.in. poprzez zwiększenie ich widoczności w internecie i social mediach, wzmacnianie ich pewności siebie, doskonalenie kompetencji, rozwoju zawodowego i osobistego, systematyczne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Nasze Projekty

Naszą misję realizujemy poprzez własne media i we współpracy z partnerami. Jesteśmy organizatorem wydarzeń, inicjujemy projekty edukacyjne i promocyjne. Łączymy ludzi i biznesy. Integrujemy środowisko przedsiębiorczych kobiet w Polsce i zagranicą. Poznaj nasze działania:

Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają
Steve Jobs

Tworzymy międzynarodową społeczność

Fundacja prowadzi Klub, w którym skupia społeczność odważnych, dynamicznych, przedsiębiorczych kobiet – właścicielek firm. Aktywnie wspiera pozycję kobiet biznesu poprzez budowanie rozpoznawalności, ich osobistej marki, promocję działalności w Polsce i za granicą, wzmacnianie pewności siebie, doskonalenie kompetencji. Jeśli prowadzisz własny biznes, chcesz rozwijać i promować siebie oraz swoją firmę – dołącz do Lady Business Club!

Rekomendacje

Dołącz do nas

[/vc_section]
0

Your Cart